Okolica

Willa Słoneczna Zakopane to miejsce, gdzie spędzisz wyjątkowy czas, niezależnie od pory roku. W zimie pobyt w tym miejscu jest wspaniałym rozwiązaniem dla miłośników białego szaleństwa, ponieważ znajduje się ono zaledwie 15 min pieszo od stacji narciarskiej Szymoszkowa. Coś dla siebie znajdą również osoby, które nie jeżdżą na nartach. Zarówno dorośli, jak i dzieci, w odległości 10 min od Willi mogą odwiedzić wodne atrakcje w Zakopanem. W lecie jest to natomiast idealna baza wypadowa dla pasjonatów górskich wędrówek.

Z Willi rozciąga się widok na jeden z najpiękniejszych tatrzańskich szczytów – Giewont! Jednocześnie położona u podnóża Gubałówki, jest to świetne miejsce na zakwaterowanie w Zakopanem. Wyjątkowa lokalizacja to gwarancja, iż najważniejsze miejsca Zakopanego, takie jak Krupówki czy kolejka na Gubałówkę, będą naprawdę blisko Ciebie.

Z Willi Słonecznej z łatwością dotrzesz na najważniejsze tatrzańskie szlaki – to zaledwie kilkanaście minut do Doliny Chochołowskiej, Kościeliskiej i Strążyskiej. Atrakcją dla miłośników sportowych aktywności jest wyciąg narciarski, a także kąpielisko. Zatem czas przyjemnie spędzą tutaj zarówno dorośli, jak i dzieci.

Willa Słoneczna to również znakomicie skomunikowanie miejsce, zaledwie 5 minut od przystanku oraz 10 min od Krupówek!

Ważne:
Krupówki (dolne): 10 min [850 m]
Najbliższy kościół: 5 min [350 m]
Szpital: 24 min [1,8 km]

Transport:
Dworzec: 25 min [1,9 km]
Przystanek BUS: 5 min [270 m]
Przystanek autobusowy przy ul. Kościelnej: 15 min [1 km]

Góry:
Dolina Chochołowska: 13 min [9,2 km]
Dolina Kościeliska: 11 min [7 km]
Dolina Strążyska: 8 min [3,1 km]

Atrakcje:
Gubałówka (dolna stacja kolejki): 10 min [700 m]
Szymoszkowa (stacja narciarska i kąpieliska): 17 min [1,4 km]
Nowy podwodny świat (atrakcje dla dzieci) : 11 min [800 m]